DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Шаповал, Є.Ю.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 13 of 13
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Виховний вплив на підлітків особливостей організації навчально-тренувального процесу в умовах дитячо-юнацьких спортивних шкілШаповал, Є.Ю.
2018Відповідальність як особистісна основа самоменеджменту сучасного студента педагогічного ЗВОНовік, С.М.; Зайцева, Ю.В.; Шаповал, Є.Ю.
2018Ефективність володіння технічною майстерністю у футзалі жіночих студентських команд та команд вищої лігиШаповал, Є.Ю.
2014Здоровий спосіб життя - запорука майбутньогоДенисенко, С.С.; Шаповал, Є.Ю.
2015Зміст комплексної функціонально-діагностичної методики навчально-тренувального процесу з міні-футболу та особливості її реалізації в п роцесі базової підготовки юних спортсменокШаповал, Є.Ю.
2019Особливості побудови колового тренування у жіночому футзалі для розвитку силових здібностейШаповал, Є.Ю.; Воскобойник, А.; Тищенко, А.
2014Оцінка динаміки сформованості рухових навичок дівчат 11-14 років засобами міні-футболуШаповал, Є.Ю.
2017Планування навчально-тренувального процесу жіночої футзальної команди вищої лігиШаповал, Є.Ю.
2019Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 89240. Навчально-методичний посібник "Словник термінів та понять зі спортивних дисциплін"Момот, О.О.; Шаповал, Є.Ю.; Зайцева, Ю.В.; Новік, С.М.
2019Словник термінів та понять зі спортивних дисциплінМомот, О.О.; Шаповал, Є.Ю.; Зайцева, Ю.В.; Новік, С.М.
2015Теоретичні основи формування рухових навичок дівчат-підлітків у навчально-тренувальній діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкілШаповал, Є.Ю.
2015Формування рухових навичок дівчат 11-14 років засобами міні-футболу у дитячо-юнацьких спортивних школахШаповал, Є.Ю.
2016Шляхи підвищення ефективності викладання дисципліни теорія і методика викладання спортивних ігор (міні-футбол) на факультеті фізичного виховання педагогічного університетуШаповал, Є.Ю.; Дударчук, Ю.
Showing results 1 to 13 of 13

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback