DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Педагогічної і мистецької освіти >
Кафедра музики імені Григорія Левченка >
Наукові праці >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/3455

Название: Формування національної культури молоді засобами народного мистецтва у контексті творчої спадщини В. М. Верховинця
Авторы: Левченко, Г.С.
Карапузова, Н.Д.
Лобач, О.О.
Дем'янко, Н.Ю.
Ірклієнко, В.С.
Тарасовська, Л.Г.
Ключевые слова: національна культура особистості
особистість
національна культура
народне мистецтво
Верховинець В.М.
Issue Date: 1999
Краткий осмотр (реферат): На сьогодні принципи культурної політики в Україні полягають у ви¬значенні культури як одного з найважливіших чинників духовного від¬ро¬дження суспільства і особистості, в утвердженні гуманістичних ідей, в орі¬єнтації на національні та загальнолюдські цінності, забезпеченні умов для творчого розвитку підростаючого покоління, підвищенні культурного рів¬ня громадян. Тому одним з основних завдань освіти є органічне поєднання її з національними традиціями та історією, збереженні та збагаченні культури українського народу, про що наголошується у Державній національній програмі “Освіта” (“Україна ХХІ століття”). Національна культура є узагальненим вираженням творчих зусиль на¬роду в усіх сферах суспільної свідомості. Вона є джерелом національної самосвідомості, світорозуміння, забезпечує спадкоємність поколінь, акумулює етнічну своєрідність українського народу, формує національний характер. Кожен громадянин нашої держави має право на етнічне самовираження, повинен шанувати традиції та звичаї інших народів, що позитивно впливатиме на міжнаціональні відносини, а також глибоко вивчати і знати українську історію, мову, мистецтво. За умов національно-культурного відродження виникає можливість відстоювання самобутності національної культури як необхідного елементу полікультурного простору нашого суспільства і сучасної цивілізації.
Описание: Формування національної культури молоді засобами народного мистецтва у контексті творчої спадщини В.М. Верховинця: Концепція міжнародної науково-практичної конференції / Укладачі: заслужений діяч мистецтв України, професор Г.С. Левченко; кандидат педагогічних наук, доцент Н.Д. Карапузова; кандидат педагогічних наук, доцент О.О. Лобач; кандидат педагогічних наук, доцент Н.Ю. Дем'янко; кандидат педагогічних наук, доцент В.С. Ірклієнко; завідуюча відділом національного виховання ПОІПОПП Л.Г. Тарасовська. – Полтава: Видання Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка, 1999. – 18 с.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/3455
Appears in Collections:Наукові праці

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Levchenko.pdf185,12 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback