DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Слово і справа Антона Макаренка: український та європейський контексти >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/20824

Название: Впровадження цифрових технологій в процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифрової трансформації освіти
Авторы: Барбінов, В.В.
Ключевые слова: цифрові технології навчання
цифрова освіта
підготовка робітника
діджиталізація
робітники ЗП(ПТ)О
Issue Date: 2023
Краткий осмотр (реферат): Враховуючи ключові тенденції розвитку освітньої галузі, державну політику щодо діджиталізації (цифровізації) суспільства необхідно посилити увагу до вивчення цифрових технологій як способу організації дистанційного освітнього процесу. Подальший розвиток професійної (професійно-технічної) освіти передбачає інтеграцію освітнього процесу, науки та сучасних технологій, а також оновлення форм і змісту колективних методичних заходів шляхом упровадження сучасних цифрових технологій. Цифрова грамотність (або цифрова компетентність) визнана ЄС однією з ключових для повноцінного життя та діяльності людини, тому в Законі України «Про освіту» зафіксовано, що формування інформаційно-комунікаційної компетентності є обов’язковим для усіх учасників освітнього процесу.
Описание: Барбінов В. В. Впровадження цифрових технологій в процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифрової трансформації освіти // Слово і справа Антона Макаренка: український та європейський контексти: матеріали ХХІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Полтава, 16-17 березня 2023 р.). «Управлінська майстерність керівника закладу освіти», «Управління проєктами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. наук.-практ. семінарів (м. Полтава, 16-17 березня 2023 р.) / за заг. ред. М. В. Гриньової. Полтава: ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2023. С. 106-108.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/20824
Appears in Collections:Слово і справа Антона Макаренка: український та європейський контексти

Files in This Item:

File Description SizeFormat
28.pdf277,17 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback