DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >

Browsing by Author Коваль, А.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ґ І Ї Є        А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 31
 next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2021INFLUENCE OF THE DURABLE APPLICATION OF PROTONIC PUMP INHIBITORS ON CYTOKINE CONCENTRATION IN RAT BLOOD SERUMPylypenko, S.; Koval, A.; Makarchuk, V.; Chub, K.; Пилипенко, С.В.; Коваль, А.А.; Макарчук, В.В.; Чуб, К.Ф.
2014Біоетичні проблеми алкоголізму, профілактики та реабілітації і ресоціалізації алкозалежнихЧечотіна, С.Ю.; Коваль, А.А.
2016Біоетичні проблеми тютюнозалежностіЧечотіна, С.Ю.; Коваль, А.А.
2021Вакцинація проти Covid-19 медичних працівниківЧечотіна, С.Ю.; Кундій, Ж.П.; Коваль, А.А.
2016Видовий склад ґрунтової ентомофауни посівів фацелії пижмолистоїКоваль, А.А.
2008Використання лабораторних зошитів з друкованою основою при викладанні зоології безхребетних у вищій школіЗакалюжний, В.М.; Паляниця, О.В.; Коваль, А.А.; Бажан, А.Г.
2009Використання методів ентомобіоіндикації у визначенні екологічного стану агроценозівБойчук, Ю.Д.; Коваль, А.А.
2007Використання окремих форм науково-дослідної роботи студентів у навчально-виховному процесіКоваль, А.А.; Чечотіна, С.Ю.
2015Використання природних чинників для підвищення адаптаційних можливостей організму школярівКоваль, А.А.; Чечотіна, С.Ю.
2022Відроджені імена Полтавщини: Ручко́ Гнат Омеля́нович (1883 - 1937) — український мікробіолог, епідеміолог, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент Всеукраїнської академії наук (ВУАН)Закалюжний, В.М.; Дубінін, С.І.; Харченко, Л.П.; Коваль, А.А.; Новописьменний, С.А.; Половик, О.Ю.
2018Вплив опефери на моторику товстої кишки у щурів в умовах тривалої гіпоацидності шлункового сокуПилипенко, С.В.; Коваль, А.А.; Берегова, Т.В.
2018Ефекти модуляторів TRPV4-рецепторів на ураження в слизовій оболонці шлунка щурів, викликані водно-імобілізаційним стресомКоваль, А.А.; Коваль, Т.В.; Пилипенко, С.В.; Ху, Х.; Жолос, О.В.; Берегова, Т.В.
2012Зошит для лабораторних занять з для лабораторно-практичних занять з вікової фізіології і шкільної гігієни (для студентів стаціонару)Коваль, А.А.
2012Зошит для лабораторних занять з зоології безхребетних (для студ. заочного відділення)Закалюжний, В.М.; Коваль, А.А.; Паляниця, О.В.
2012Зошит для лабораторних робіт з загальної гістології з основа ембріологієюКоваль, А.А.; Паляниця, О.В.
2012Зошит для лабораторно-практичних робіт з курсу "Вікова фізіологія та валеологія" (для студентів заочного відділення)Коваль, А.А.
2019Мікробіом як перша лінія природнього захисту організму від несприятливих екзоекологічних впливівКоваль, А.А.
2015Можливі підходи до формування здоров'язбережувальної компетенції у майбутніх учителів біологіїГриньова, М.В.; Коваль, А.А.
2023Навчально-методичний комплекс з вікової фізіології і шкільної гігієни: для студентів спеціа- льності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)Коваль, А.А.; Харченко, Л.П.
2023Навчально-методичний посібник з фізіології людини і тварин (для студентів спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 БіологіяБажан, А.Г.; Коваль, А.А.; Харченко, Л.П.
Showing results 1 to 20 of 31
 next >

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback