DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Історична пам'ять >
2017(37) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/9939

Название: «Реалії та таємниці шляхів нащадків імператора Ашоки»: всеукраїнська наукова конференція з індології у Полтаві
Авторы: Вільховий, Ю.В.
Басенко, Р.О.
Ключевые слова: індологія
конференція
Issue Date: 2017
Краткий осмотр (реферат): 16 грудня 2017 року в приміщенні Полтавського художнього музею (Галерея мистецтв) відбулася XIX Всеукраїнська науково-практична конференція із міжнародною участю «Реалії та таємниці шляхів нащадків імператора Ашоки». Вона була присвячена актуальним науково-теоретичним, соціокультурним і міжнародним проблемам індології. Конференція проходила під егідою міжнародного товариства «Україна-Індія» та Всеукраїнської асоціації індологів за підтримки посольства Індії в Україні. Її безпосередніми організаторами виступили Полтавський міський центр українсько-індійської дружби «Шанті», Полтавський художній музей. Зазначимо, що учасники міського центру «Шанті» традиційно упродовж багатьох років організовують у Полтаві цікаві всеукраїнські та міжнародні наукові форуми. Цього разу на конференцію був запрошений Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті з дружиною.
Описание: Вільховий Ю. В. «Реалії та таємниці шляхів нащадків імператора Ашоки»: всеукраїнська наукова конференція з індології у Полтаві / Ю. В. Вільховий, Р. О. Басенко // Історична пам'ять : наук. зб. / ред. М. І. Степаненко ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – Полтава, 2017. – Вип. 37. – С. 124-125.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/9939
Appears in Collections:2017(37)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Vilhoviy.pdf513,21 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback