DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові праці студентів >
Дидаскал >
2017(17) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8715

Название: Педагогічна самоосвіта як чинник розвитку професійної культури викладача спеціальних дисциплін швейного профілю
Авторы: Мелешко, О.
Ключевые слова: самоосвіта
викладач
професійна культура
спеціальні дисципліни
швейний профіль
педагогічна самоосвіта
Issue Date: 2017
Краткий осмотр (реферат): Інноваційні процеси, які відбуваються в сучасній освітній галузі, докорінно змінюють вимоги до підвищення професіоналізму вчителя. Проблема зростання майстерності педагога набуває нового звучання. У зв’язку з цим виокремлюється нагальна проблема навчити майбутнього педагога самостійно працювати над собою, здійснювати вибір, вдосконалювати, розвивати ті знання та навички, які необхідні викладачам спеціальних дисциплін ПТНЗ для успішного виконання професійних функцій, розвитку їхньої загальної та професійної культури. Здатність до самоосвіти незрівнянно важливіша за своїми результатами та впливом на людину, ніж сама освіта в навчальному закладі. «Вчити самого себе» – девіз кожної особистості, але найактуальнішим він є для педагогів, бо внаслідок їхньої наближеності до молодого покоління здійснюється безпосередній вплив на розвиток особистості дитини.
Описание: Мелешко О. Педагогічна самоосвіта як чинник розвитку професійної культури викладача спеціальних дисциплін швейного профілю / О. Мелешко // Дидаскал. - 2017. - № 17. - С. 83-86.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8715
Appears in Collections:2017(17)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Meleschko.pdf418,38 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback