DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Естетика і етика педагогічної дії >
2017(15) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8122

Название: Професійний розвиток вчителів дошкільного і початкового навчання в системі післядипломної освіти Республіки Польща
Авторы: Яницка-Панек, Т.
Ключевые слова: професійний розвиток
вчителі
дошкільне навчання
початкове навчання
післядипломна освіта
«споживча модель» навчання
«прогресивна модель» навчання
Польща
Issue Date: 2017
Краткий осмотр (реферат): У статті проаналізовано особливості післядипломної освіти вчителів дошкільного і початкового навчання в Польщі. Схарактеризовано дві моделі післядипломної освіти – «споживча модель» і «прогресивна модель». «Споживча модель» післядипломної освіти характеризується тим, що конкретні педагогічні знання отримуються з метою задоволення нагальних потреб, пов’язаних із удосконаленням практики педагогічної роботи. В основі «прогресивної моделі» лежить положення про те, що тільки творчий, розвинений педагог, який володіє соціально-психологічними вміннями, здатен забезпечити особистісний та інтелектуальний розвиток учнів. Крім того, тільки той педагог, який самореалізується, може повноцінно формувати у своїх вихованців потребу в самореалізації.
Описание: Яницка-Панек Т. Професійний розвиток вчителів дошкільного і початкового навчання в системі післядипломної освіти Республіки Польща / Т. Яницка-Панек // Естетика і етика педагогічної дії : зб. наук. праць / гол. ред. М. І. Степаненко ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих НАПН України, Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – К. ; Полтава, 2017. – Вип. 15. – С. 57–65.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8122
Appears in Collections:2017(15)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Yanicka.pdf369,71 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback