DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Історична пам'ять >
2017(36) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8077

Название: Кадрова політика органів ВУНК на Півдні України на початку 1920-х років (за матеріалами Катеринославської губернської надзвичайної комісії)
Авторы: Сливенко, В.А.
Ключевые слова: кваліфікація
репресії
ВУНК
кадрова політика
комплектування
плинність
професіоналізм
правоохоронна діяльність
Issue Date: 2017
Издатель: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
Краткий осмотр (реферат): Статтю присвячено аналізу маловивченого аспекту здійснення підбору та підготовки кадрів для органів ВУНК на Півдні України на початку 1920-х років. Висвітлено кадрові проблеми відомства, показані основні заходи влади з виправлення ситуації, шляхи підвищення рівня професіоналізму співробітників і партійно-державний вплив на кадрову політику відомства. Наголошено, що відсутність досвіду роботи серед співробітників «першого набору», низький освітній рівень і психологічна непридатність для репресивної діяльності призводили до низької ефективності роботи відомства та надзвичайної плинності кадрів. Проаналізовано «жорсткіші», ніж в інших відомствах, кадрові вимоги до працівників «органів», що призводило до того, що протягом тривалого часу значна частина посад у НК залишалася вакантною. Представлено прагнення вирішити проблеми комплектування відомства шляхом підвищення професійної підготовки за допомогою навчання новачків під керівництвом досвідчених оперативників, створенням короткострокових курсів навчання співробітників та організацією на місцях таких форм підвищення кваліфікації працівників як юридичні товариства.
Описание: Сливенко В. А. Кадрова політика органів ВУНК на Півдні України на початку 1920-х років (за матеріалами Катеринославської губернської надзвичайної комісії) / В. А. Сливенко // Історична пам'ять : наук. зб. / ред. М. І. Степаненко ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – Полтава, 2017. – Вип. 36. – С. 53-58.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/8077
Appears in Collections:2017(36)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Slyvenko.pdf253,46 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback