DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Естетика і етика педагогічної дії >
2016(13) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/6175

Название: До 100-річчя від дня народження заслуженого вчителя України Золтана Баконія (міжнародна науково-практична конференція «Золтан Баконій і закарпатська школа живопису ХХ століття: мистецько-педагогічний та загальнолюдський виміри», 28-29 січня 2016 р., м. Ужгород)
Авторы: Небесник, І.І.
Ключевые слова: конференція
Issue Date: 2016
Издатель: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
Краткий осмотр (реферат): Вирішальним чинником модернізації вітчизняної освіти є збереження та примноження раціонального досвіду педагогів, реалізованого як у навчанні й вихованні дітей та юнацтва, так і здатності в наступних поколіннях бути прикладом для педагогічного наслідування. У цьому контексті маємо колоритну постать в історії педагогіки в особі Золтана Баконія – засновника та незмінного керівника першої на Закарпатті позашкільної студії образотворчого мистецтва при Ужгородському Палаці піонерів. Прийнявши естафету підготовки майбутніх закарпатських художників і поціновувачів мистецтва з рук Йосипа Бокшая, він гідно проніс її через усе своє життя та передав поколінню своїх учнів. Він був і залишається еталоном поєднання творчої особистості з високим рівнем духовності, моральних якостей і загальної культури.
Описание: Небесник І. І. До 100-річчя від дня народження заслуженого вчителя України Золтана Баконія (міжнародна науково-практична конференція «Золтан Баконій і закарпатська школа живопису ХХ століття: мистецько-педагогічний та загальнолюдський виміри», 28-29 січня 2016 р., м. Ужгород) / І. І. Небесник // Естетика і етика педагогічної дії : зб. наук. праць / гол. ред. М. І. Степаненко ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих НАПН України, Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – К. ; Полтава, 2016. – Вип. 13. – С. 210–112.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/6175
Appears in Collections:2016(13)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Nebesnik.pdf292,19 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback