DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Історії та географії >
Кафедра історії України >
Статті >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/26557

Назва: Громадські музеї Полтавської області як об’єкти екскурсійної діяльності у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст.
Автори: Шаповал, Л.І.
Ключові слова: громадський музей
шкільний музей
музейна мережа
екскурсія
екскурсійна діяльність
Дата публікації: 2023
Короткий огляд (реферат): У статті охарактеризовано музейну мережу Полтавської області у II пол. ХХ – на поч. ХХІ ст., розкрито поняття «громадський музей», висвітлено нормативно-правову базу створення громадських музеїв в Україні як об’єктів екскурсійної діяльності по створенню комерційного туристичного продукту. Наголошується на головних аспектах музейного виховання сучасної учнівської і студентської молоді за допомогою екскурсій до музеїв, створених на громадських засадах у закладах освіти, територіальних громадах Полтавської області на поч. ХХІ ст., які є осередком популяризації національної української культури для вітчизняних та іноземних екскурсантів.
Опис: Шаповал Л. І. Громадські музеї Полтавської області як об’єкти екскурсійної діяльності у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст. Дослідження, збереження та популяризація пам’яток історико-культурної спадщини України (до 100-річчя від дня народження М. І. Сікорського): зб. матеріалів III Всеукр. наук. конф. (м. Переяслав, 18 квітня 2023 р.). Переяслав (Київ. обл.), 2023. Ч. 2. С. 204-211.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/26557
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Громадські музеї.pdf231,17 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок