DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти (2024) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/23636

Назва: Науковий підхід у вивченні ботаніки в школі –аспекти і можливості інтеграції через Stem-освіту (на прикладі рослин-індикаторів)
Автори: Єльпітіфоров, Є.М.
Ключові слова: Stem-освіта
освіта України
Дата публікації: 2024
Короткий огляд (реферат): Економічне зростання й добробут України значною мірою залежать від розвитку науково-технічної та інноваційної сфери. STEM-освіта на сьогодні показала себе дієвим інструментом формування успішної особистості через розкриття її «сильних» сторін. Розвиток країни та суспільства загалом в подальшому буде спрямований на розв'язання низки технологічних завдань, в тому числі екологічних проблем, поліпшення інфраструктури міст, сіл та селищ. Проте технологічний прогрес неодмінно спирається на науку. Інтегруючи ботанічні знання в освітні процеси та розкриваючи їх практичне застосування, ми наближаємо прогрес і розкриваємо потенціал до нового, теоретичного розвитку науки і її застосування в практиці.
Опис: Єльпітіфоров Є. М. Науковий підхід у вивченні ботаніки в школі –аспекти і можливості інтеграції через Stem-освіту (на прикладі рослин-індикаторів) // Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти (присвячена 110-річчю заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка) : матеріали всеукр. наук.-практ. конф. (м. Полтава, 16 квітня 2024 р.). Полтава : ПНПУ імені В. Г.Короленка, 2024. С. 113-115.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/23636
Розташовується у зібраннях:Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у закладах освіти (2024)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
33.pdf278,11 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок