DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Сучасний стан біосфери у науковій спадщині академіка Володимира Вернадського в контексті сучасних техногенних загроз (2024) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/23550

Название: Вивчення дат екологічного календаря в умовах повномасштабної військової агресії
Авторы: Копилець, Є.В.
Ключевые слова: екологічний календар
військова агресія
Ірина Санковська
екологічне краєзнавство
Issue Date: 2024
Краткий осмотр (реферат): Практика засвідчила, що продуктивним підходом до організації екологічної освіти учнівської молоді є систематичне використання дат екологічного календаря як нагоди привернути увагу до об’єктів та явищ природи, екологічних проблем, екологічно доцільних дій та вчинків. Упродовж низки років систематизацією інформацію про екологічні дати плідно займалася Ірина Санковська. З 2022 р. в позашкільній освіті Полтавщини туристсько-краєзнавчого напряму використовують навчальну програму «Екологічне краєзнавство (Знавці екологічного календаря)», яку затверджено наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 23.08.2022 № 136. Ця програма дає змогу розглядати екологічні процеси та явища як на місцевому рівні, так і в глобальному контексті.
Описание: Копилець Є. В. Вивчення дат екологічного календаря в умовах повномасштабної військової агресії // Сучасний стан біосфери у науковій спадщині академіка Володимира Вернадського в контексті сучасних техногенних загроз : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (19 березня 2024 року). Полтава: ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2024. С. 75-77.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/23550
Appears in Collections:Сучасний стан біосфери у науковій спадщині академіка Володимира Вернадського в контексті сучасних техногенних загроз (2024)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
29.pdf131,04 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback