DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Технологій та дизайну >
Кафедра професійної освіти, дизайну та безпеки життєдіяльності >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/23442

Название: Педагогічна ефективність нарисної геометрії та креслення при формуванні логістичних компетентностей у транспортній галузі
Авторы: Гриценко, Л.О.
Молчанов, П.О.
Ключевые слова: нарисна геометрія
креслення
логістичні компетентності
транспортна галузь
педагогічна ефективність
Issue Date: 3-May-2024
Краткий осмотр (реферат): Стаття, присвячена аналізу ролі нарисної геометрії та креслення у освітньому процесі майбутніх фахівців у галузі транспорту та логістики, зосереджується на вивченні впливу цих дисциплін на розвиток ключових навичок та компетентностей. У статті детально розкривається, яким чином нарисна геометрія та креслення сприяють формуванню важливих вмінь, які необхідні для ефективного планування, проектування та управління логістичними процесами в транспортній галузі. Підкреслено, що нарисна геометрія та креслення не тільки розвивають технічні навички студентів, але й сприяють формуванню просторового мислення, точності, уваги до деталей та аналітичного підходу до розв'язання проблем. Ці навички є критично важливими в контексті розробки та оптимізації логістичних систем, планування транспортних маршрутів, а також управління матеріальними та інформаційними потоками в логістиці.
Описание: Гриценко Л. О., Молчанов П. О. Педагогічна ефективність нарисної геометрії та креслення при формуванні логістичних компетентностей у транспортній галузі. «Вісник науки та освіти (Серія «Філологія», Серія «Педагогіка», Серія «Соціологія», Серія «Культура і мистецтво», Серія «Історія та археологія»)» : журнал. 2024. № 2(20) 2024. С.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/23442
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Педагогічна ефективність.pdf446,7 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback