DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
30 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/22047

Название: Використання цифрових технологій при підготовці здобувачів освіти за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в ЗП(ПТ)О
Авторы: Гриженко, В.В.
Барбінов, В.В.
Ключевые слова: тракторист
тракторист-машиніст
ЗП(ПТ)О
інформаційно-комунікаційні технології
технології навчання
Issue Date: 2023
Краткий осмотр (реферат): Ключове значення при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в умовах освітнього процесу з використанням дистанційних технологій має рівень цифрових компетентностей учасників освітнього процесу та наявність відповідного навчально-методичного контенту з преметів професійнотеоретичної підготовки. Процес цифровізації освіти стосується насамперед педагога, який не тільки сам має опанувати нові технології, а й долучити здобувачів освіти до їх результативного використання, передбачити ризики цифрового освітнього простору. Саме тому професійна підготовка педагога в умовах цифрового простору, формування в нього цифрової компетентності та цифрової грамотності набуває значної актуальності.
Описание: Гриженко В. В., Барбінов В. В Використання цифрових технологій при підготовці здобувачів освіти за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в ЗП(ПТ)О // Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі (XXX КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ) : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої розробкам моделей підготовки майбутнього вчителя до педагогічної діяльності в Новій українській школі (м. Полтава, 25–26 травня 2023 р.) / за заг. ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2023. С. 88-91.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/22047
Appears in Collections:30 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
38.pdf398,03 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback