DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові праці студентів >
Дидаскал >
23 >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/21817

Название: Критерії, показники та рівні формування акторських якостей учителів трудового навчання засобами театральної педагогіки
Авторы: Зоря, О.
Цина, В.І.
Ключевые слова: педагог
театральна педагогіка
акторські якості
учитель трудового навчання
методи навчання
засоби навчання
Issue Date: 2022
2023
Краткий осмотр (реферат): Нова українська школа потребує нового вчителя, компетентного щодо вирішення питань якості викладання, комунікації з дітьми, здатного вести за собою, який любить свій предмет і фахово його викладає. Професійно-педагогічні предметні компетентності вчителя мають спиратися на ключові для його успішної педагогічної діяльності особистісні якості: творча уява, педагогічна рефлексія, емпатія, мистецтво імпровізації. Саме ці якості зближують учителя і артиста, педагогічну науку і мистецтво, що робить доцільним розвиток педагогічної творчості вчителів на основі театральної педагогіки. Своєрідність педагогічної творчості полягає в тому, що вчитель, як і актор, використовує власну особистість у реалізації творчого замислу, використовуючи процеси спілкування і взаємодії. У зв’язку з цим актуальності набуває використання театральної педагогіки як теорії і методики артистичної техніки у професійній діяльності педагога.
Описание: Зоря О., Цина В. І. Критерії, показники та рівні формування акторських якостей учителів трудового навчання засобами театральної педагогіки // Дидаскал : часопис : зб. матер. Міжн. наук.-практ. конф. «Реформування вищої освіти в контексті забезпечення сталого розвитку суспільства», 15–16 лист. 2022 р. / Кафедра загальної педагогіки та андрагогіки ПНПУ імені В. Г. Короленка. Полтава, 2022. No 23. С. 345-347.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/21817
Appears in Collections:23

Files in This Item:

File Description SizeFormat
128.pdf408,53 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback