DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Психології і соціальної роботи >
Кафедра психології >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Синергетичний підхід до проєктування життєвого простору особистості (2022) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/20661

Название: Особливості адаптації майбутніх психологів до професії у контексті проектування позитивного життєвого простору
Авторы: Калюжна, Ю.І.
Ключевые слова: майбутній психолог
адаптація
майбутній фахівець
життєвий простір
ПНПУ імені В.Г. Короленка
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Сучасний навчальний процес у вищій школі має метою формування майбутнього фахівця, який готовий не лише до виконання типових професійних обов’язків, а й до плідної творчої роботи з урахуванням усіх елементів свого трудового середовища: процесу праці, його об’єкта, своєрідних засобів діяльності, соціального середовища, тощо. Особливої важливості ця проблема набуває у процесі організації навчання сучасного студентства у галузі соціономічних професій, де об’єктом прикладання фізичних і духовних зусиль є люди, групи, колективи та вирішення специфічних проблем, пов’язаних з їх життєдіяльністю, а основними засобами праці є професійні знання та навички, виразні форми мови та поведінки, здатність розв’язувати теоретичні та практичні задачі. Зважаючи на те, що студентський вік є етапом активного формування цілісної картини світу, світоглядної позиції особистості, входження молодої людини у професійну сферу та ефективну адаптацію до неї неможливо розглядати поза складним процесом проектування її життєвого простору.
Описание: Калюжна Ю. І. Особливості адаптації майбутніх психологів до професії у контексті проектування позитивного життєвого простору // Синергетичний підхід до проєктування життєвого простору особистості : зб. наук. матеріалів ІІ Міжнарод. наук.-практ. конф. (28-29 квітня 2022 р., м. Полтава). Полтава, 2022. С. 83-86.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/20661
Appears in Collections:Синергетичний підхід до проєктування життєвого простору особистості (2022)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
31.pdf581,37 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback