DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Навчально-науковий інститут іноземних мов >
Кафедра англійської та німецької філології >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/20199

Название: Особливості викладання дисципліни «Академічне письмо» іноземною мовою для профільних та державною для немовних спеціальностей
Авторы: Зуєнко, М.О.
Петрушова, Н.В.
Кравченко, В.Л.
Ключевые слова: академічне письмо
іноземна мова
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Введення дисципліни «Академічне письмо» в навчальні плани усіх закладів вищої освіти України наразі виявилося нагальною необхідністю, адже сучасні студенти впродовж усього навчання мають написати значну кількість різноманітних академічних наукових текстів – від конспектів до кваліфікаційних робіт, від есе до відгуків та рецензій. Ситуація стала дедалі гострішою із введенням дистанційного навчання у зв’язку з пандемією COVID-19, позаяк уся самостійна робота в такому випадку долучається студентами на різні освітні платформи та має бути відповідно оформлена, як графічно, так і стилістично. На відміну від раніше широко розповсюдженої дисципліни «Основи наукових досліджень», «Академічне письмо», на нашу думку, має більш широкий спектр завдань та повинна навчати студентів мислити відповідно до духу вищої школи, спрямовувати їх на більш наукове пізнання світу та своєї майбутньої спеціальності, розвивати у них «вміння креативно мислити, знаходити найкращі варіанти вирішення складних ситуацій, чітко й логічно будувати і висловлювати свої ідеї, представляти результати своєї творчої праці у формі академічних текстів» [1, с. 5].
Описание: Зуєнко М. О., Петрушова Н. В., Кравченко В. Л. Особливості викладання дисципліни «Академічне письмо» іноземною мовою для профільних та державною для немовних спеціальностей. The VI International Science Conference «Actual tendencies of development science and practice», October 25 – 27, Rome, Italy. Pp. 149-151.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/20199
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Особливості викладання дисципліни.pdf175,84 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback