DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19976

Название: Формування правової компетентності у майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах змішаного навчання на засадах компетентнісного підходу
Авторы: Бардінова, А.О.
Ключевые слова: правова компетентність
фізична культура
спорт
змішане навчання
компетентнісний підхід
майбутній фахівець
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Соціально-економічні зміни в державі та прагнення України до європейського й світового співтовариства продукують оновлення змісту системи освіти з цілеспрямованим здобуттям знань, які трансформуються в компетентності майбутнього фахівця, що нерозривно пов’язується з нагальною проблемою статусу України серед інших держав, який може вирішуватися двома шляхами: або українське суспільство здійснює соціально-економічні перетворення й зреалізує власний науковий і освітній потенціал для забезпечення належної ролі у світовому цивілізаційному процесі й відповідного їй міжнародного визнання й положення, або залишаючись на периферії розвитку людства. Це спричинило значні зміни як у суспільній самосвідомості, так і у правосвідомості громадян, викликало підвищення ролі кожної людини як найвищої суспільної цінності, значущості її особистісних, професійних якостей у реалізації зазначених перетворень.
Описание: Бардінова А. О. Формування правової компетентності у майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах змішаного навчання на засадах компетентнісного підходу. Концептуалізація компетентнісного підходу до професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури та спорту в контексті змішаного навчання : колективна монографія / за заг. ред.: О. К. Корносенко, О. В. Даниско ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2021. С. 227-248.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19976
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Формування правової компетентності.pdf398,61 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback