DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Технологій та дизайну >
Кафедра теорії і методики технологічної освіти >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19761

Название: Виховання громадянськості і морально-духовної ціннісної спрямованості особистості учнів 5-х класів на уроках трудового навчання
Авторы: Деденєв, О.Ю.
Цина, А.Ю.
Ключевые слова: виховання
громадянскість
морально-духовні цінності
спрямованість особистості
учні
урок
трудове навчання
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Сучасна освіта переживає суттєві зміни, які пов’язані з організаційно-управлінською, правовою, економічною модернізаціями, визначенням нових цілей відповідно до вимог громадянського суспільства. Посилюється значення виховного потенціалу освітнього процесу, ролі громадянської освіти, розвитку демократичних засад у навчально-виховному процесі закладу загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) й організації соціальної практики учнів. Соціальне замовлення, за концепцією Нової української школи [2], вимагає від системи освіти здійснення підготовки активної, конкурентоспроможної особистості, компетентної у розв’язанні життєвих, професійних проблем, готової до виконання громадянських обов'язків, відповідальної за власне благополуччя і розвиток своєї країни. З огляду на це, важливим стає формування громадянської відповідальності учнів протягом навчання у ЗЗСО.
Описание: Деденєв О. Ю., Цина А. Ю. Виховання громадянськості і морально-духовної ціннісної спрямованості особистості учнів 5-х класів на уроках трудового навчання. Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті: збірник матеріалів ХІІІ-ї Міжнародної науково-практичної онлайн-інтернет конференції, м. Кропивницький, 13 – 28 червня 2022 року / Відп. ред. М. І. Садовий. Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2022. С. 118-120.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19761
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Виховання громадянськості.pdf288,72 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback