DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
29 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19703

Название: Навчальна дисципліна "Методика викладання біології та здоров'я людини у закладах середньої освіти" - важлива ланка в системі професійної підготовки вчителя біології та основ здоров'я
Авторы: Легостаєва, Т.В.
Ключевые слова: вчитель біології
основи здоров'я
викладання біології
Методика викладання біології та здоров’я людини у закладах середньої освіти
вища освіта
педагогічна освіта
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Методика викладання біології – це галузь педагогічної науки, що сформувалась на основі педагогіки та біології та виділилась в окрему науку, яка розглядає раціональні способи керування процесом навчання, в результаті яких учні оволодівають свідомими і міцними компетенціями, необхідними для будь-якої освіченої людини. Оскільки методика – педагогічна наука, вона будується відповідно до мети і завдань загальної шкільної освіти учнів у нашій країні і визначається основними закономірностями навчального процесу, але з урахуванням своєрідності вивчення біологічного матеріалу. Методика як наука про систему процесу навчання засобами предмета біології розглядає зміст навчального предмету, форми та методи навчання і виховання, засоби та матеріальну базу.
Описание: Легостаєва Т. В. Навчальна дисципліна "Методика викладання біології та здоров'я людини у закладах середньої освіти" - важлива ланка в системі професійної підготовки вчителя біології та основ здоров'я // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXIX КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ), присвяченої розробкам моделей підготовки майбутнього вчителя до педагогічної діяльності в Новій українській школі (м. Полтава, 26-27 травня 2022 р.) / За заг. ред. проф. М. В. Гриньової. Полтава : Астрая, 2022. С. 144-147.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19703
Appears in Collections:29 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
55.pdf343,07 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback