DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Технологій та дизайну >
Кафедра професійної освіти, дизайну та безпеки життєдіяльності >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19509

Название: Компетентнісний підхід при викладанні дисципліни «Проєктування швейних підприємств» у процесі підготовки педагога професійного навчання
Авторы: Кондель, В.М.
Ключевые слова: проєктування швейних підприємств
проєктування
педагог
професійне навчання
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Легка промисловість є однією із стратегічних галузей економіки України, оскільки до 2020 року забезпечувала майже 5% бюджетних надходжень і 2,6% товарного експорту. Ринок легкої промисловості налічує понад 10 тис. підприємств, з яких на текстильну промисловість припадає понад 2,5 тис., виробництва хутра та готового одягу – понад 6 тис., шкіряного взуття та шкіри – понад 1,5 тис., що свідчить потужний виробничий потенціал галузі, здатний виробляти товари для широкого промислового призначення [1, с. 340]. При цьому в умовах ринкової економіки підтримувати попит на свою продукцію вдається лише тим підприємствам, які пропонують не просто якісні, але і оригінальні в естетичному і дизайнерському плані вироби.
Описание: Кондель В. М. Компетентнісний підхід при викладанні дисципліни «Проєктування швейних підприємств» у процесі підготовки педагога професійного навчання. Матеріали ХІ Міжнародної науково-практичної конференції пам’яті академіка Д. О. Тхоржевського «Трудове навчання та технології: сучасні реалії та перспективи розвитку» (27 травня 2022 р.) / за заг. ред. Д. Е. Кільдерова. Київ, 2022. С. 83-88.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19509
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Компетентнісний підхід при викладанні.pdf556,5 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback