DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання та спорту >
Кафедра теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання спорту і здоров’я людини (2022) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19414

Название: Правова компетентність як необхідний компонент професійної діяльності майбутніх менеджерів з управління закладом освіти
Авторы: Бардінова, А.О.
Ключевые слова: правова компетентність
управління закладом освіти
майбутній менеджер
Універсальна Декларація Прав Людини
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Враховуючи думку вчених стосовно того, що будь-яке наукове поняття знаходить своє місце у системі науки в результаті тривалого і складного процесу категоризації [9, с. 263], ми зробили спробу проаналізувати та уточнити змістову сутність поняття «правова компетентність» та право його на присутність у системі наукових категорій. Це дозволило, по-перше, трактування даного поняття вченими як необхідної інтегральної якості особистості, що має свою структуру, яка дозволяє фахівцеві найбільш ефективним чином здійснювати не тільки свою трудову діяльність, але й сприяє саморозвитку та самовдосконаленню особистості, по-друге, сприяє адаптації її в суспільстві; пристосуванні до вимог і обов’язків, які становить перед особистістю суспільний спосіб існування. Такий підхід пояснюється потребою сучасного суспільства у правовій освіті усіх громадян України, що обумовлено в Законах України «Про освіту», «Про вищу освіту», Національній доктрині розвитку освіти України у ХХІ столітті, інших нормативно-правових документах, в яких підкреслюється гострота зазначеної проблеми щодо правової освіти населення.
Описание: Бардінова А. О. Правова компетентність як необхідний компонент професійної діяльності майбутніх менеджерів з управління закладом освіти // Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання спорту і здоров’я людини : м-ли VI Всеукр. наук.-практ. конф. з міжнарод. участю (21-22 квітня 2022) / голов. ред. С. В. Синиця ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2022. С. 33-37.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19414
Appears in Collections:Проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання спорту і здоров’я людини (2022)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
8.pdf275,6 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback