DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання та спорту >
Кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін >
Навчальні та методичні матеріали >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19137

Название: Методичні рекомендації до виконання магістерських робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка», спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт
Авторы: Зайцева, Ю.В.
Тараненко, І.В.
Синиця, С.В.
Касимов, В.А.
Бондаренко, В.В.
Момот, О.О.
Корносенко, О.К.
Ключевые слова: методичні рекомендіції
фізична культура
Issue Date: 2023
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації до виконання магістерських робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка», спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт складені відповідно до «Методичні рекомендації щодо організації, виконання та захисту кваліфікаційних (бакалаврських / магістерських) робіт у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка» та ґрунтуються на чинних нормативно-правових актах Міністерства освіти і науки України та внутрішніх нормативних документах Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Кваліфікаційна (магістерська) робота – це самостійна науково-дослідна робота, яка носить теоретичний чи експериментальний характер. Вона виявляє ступінь та рівень наукової підготовки здобувача другого рівня вищої освіти з означеного фаху. У роботі випускник демонструє вміння самостійно ставити завдання та визначати варіанти їх вирішення, використовуючи для цього адекватні методи дослідження; аналізувати отриманий матеріал, робити висновки, оформлювати текстові дані тощо. Кваліфікаційна (магістерська) робота повинна містити елемент новизни і виявляти загальнонаукову, спеціальну підготовленість студента, його ерудицію, дослідницькі навички, уміння мислити та зв’язувати теоретичні знання з практикою.
Описание: Методичні рекомендації до виконання магістерських робіт для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка», спеціальностей 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2023. 44 с.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19137
Appears in Collections:Навчальні та методичні матеріали

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Момот_Метод_рек.pdf822,1 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback