DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Комп'ютерних наук, математики, фізики та економіки >
Кафедра політекономії >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19099

Назва: Чинники формування та розвитку господарського менталітету української нації
Автори: Окань, Є.В.
Ключові слова: українська нація
українська ментальність
менталітет нації
національна єдність
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Кожна нація має власну дефініцію успішного буття, яку дозволяє вивести успадкована від предків практика господарювання. Беззаперечним елементом такої практики є господарський менталітет нації, що здійснює суттєвий (хоч, на перший погляд, і не дуже помітний) вплив на економічний розвиток будь-якої держави. Формування господарського менталітету нації – складний і тривалий процес, який включає щонайменше три основні групи чинників: релігійноетичну, географічну (природно-кліматичну) та історичну. У своїх роботах видатний український економіст М. Туган-Барановський наголошував, що сутність господарської діяльності суспільства значною мірою регулюються світом психологічних почуттів людини, трудовими традиціями, релігійними канонами, національною свідомістю і характером, що є базовими складовими феномену ментальності.
Опис: Окань Є. В. Чинники формування та розвитку господарського менталітету української нації // Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку : зб. наук. ст. учасників третьої всеукраїнської наук.-практ. конф. / редкол. : С. В. Степаненко (голова ред.) та ін. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка , 2022. - С. 238-241.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19099
Розташовується у зібраннях:Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
48.pdf237,16 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок