DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Комп'ютерних наук, математики, фізики та економіки >
Кафедра політекономії >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19081

Назва: Особливості енергоефективного розвитку локальних територій в умовах поствоєнного часу
Автори: Білоус, Л.Б.
Ключові слова: енергоносії
енерготехнології
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Початок активної фази війни виявив залежність країн Європи та світу від російських енергоносіїв. Повномасштабне вторгнення спонукає країни ЄС знизити споживання російських енергоносіїв. Загалом Європейські країни мають у своїй структурі майже 40 % природного газу з Росії. Деякі держави повністю залежні від російського газу. Так, Німеччина мала у своїй сировинній структурі більше половини природного газу та вугілля і третину сирої нафти. Наразі Німеччина планує до 2030 року повністю відмовитися від вугілля та отримувати 80 % електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Наразі ЕС звертається до інших країн-експортерів природного газу для альтернативи російській сировині. Серед таких країн: США, Норвегія, Катар, Азербайджан, Алжир, Єгипет, Туреччина, Японія и Південна Корея (рис. 1). Така потреба у заміні постачальника енергоносіїв відображається й на попиті на відновлювальні джерела енергії та впливає на зростання цін.
Опис: Білоус Л. Б. Особливості енергоефективного розвитку локальних територій в умовах поствоєнного часу // Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку : зб. наук. ст. учасників третьої всеукраїнської наук.-практ. конф. / редкол. : С. В. Степаненко (голова ред.) та ін. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка , 2022. - С. 156-159.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19081
Розташовується у зібраннях:Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
30.pdf215,77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок