DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Комп'ютерних наук, математики, фізики та економіки >
Кафедра політекономії >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19076

Назва: Психологічна робота особистості з надмірним стресом в умовах воєнного та поствоєнного стану
Автори: Тесленко, М.М.
Ключові слова: стрес
дистрес
стресостійкість
психологічна робота
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): З початком повномасштабного вторгнення на територію нашої держави збройних сил російської федерації, кардинально змінилося наше життя у всіх його проявах – починаючи від буденних речей та завершуючи глобальними геополітичними трансформаціями. Однією з головних характеристик «нової повсякденності» став високий рівень невизначеності. Умови такого життя потребують від людини високої індивідуальної стресостійкості до дії несприятливих чинників навколишньої дійсності. Вона постає перед необхідністю вирішення складних завдань, пошуку індивідуально-психологічних ресурсів продуктивної самореалізації. Поняття «стрес» («напруга») було введено в науковий побут канадським біологом та лікарем Гансом Сельє (1907–1982). У своїй концепції Г. Сельє пов’язує стрес із хворобами адаптації. При цьому він відрізняє так званий нормальний стрес, що служить цілям пристосування організму до змін навколишнього середовища від тривалого інтенсивного і тому патогенного стресу, названого ним дистресом.
Опис: Тесленко М. М. Психологічна робота особистості з надмірним стресом в умовах воєнного та поствоєнного стану // Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку : зб. наук. ст. учасників третьої всеукраїнської наук.-практ. конф. / редкол. : С. В. Степаненко (голова ред.) та ін. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка , 2022. - С. 129-133.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19076
Розташовується у зібраннях:Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
25.pdf241,53 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок