DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Комп'ютерних наук, математики, фізики та економіки >
Кафедра політекономії >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19069

Назва: Структура і види систем у соціально-економічних дослідженнях
Автори: Тютюнник, Ю.М.
Ключові слова: система
підсистема
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Базовою категорією під час соціально-економічних досліджень є категорія «система», яку використовують для характеристики певного об’єкту як складного цілого. Слово «система» походить від давньогрецького «systema» і означає поєднання, утворення. Існує багато підходів до розуміння систем, їх структури, функцій та класифікації видів. Найбільш поширеним та вичерпним можна вважати визначення системи як сукупності елементів, що перебувають у відносинах і зв’язках один з одним, утворюючи певну відокремлену з навколишнього середовища цілісність, яка характеризується новою якістю та властивостями, не притаманними жодному з елементів окремо.
Опис: Тютюнник Ю. М. Структура і види систем у соціально-економічних дослідженнях // Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку : зб. наук. ст. учасників третьої всеукраїнської наук.-практ. конф. / редкол. : С. В. Степаненко (голова ред.) та ін. Полтава : ПНПУ імені В. Г. Короленка , 2022. - С. 94-99.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/19069
Розташовується у зібраннях:Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку (2022)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
18.pdf206,61 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок