DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Управлінський дискурс макаренківської педагогіки >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18998

Назва: Етноінтерактиви Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського як виховний аспект національних цінностей у сучасних підлітків (на прикладі ліцейного класу)
Автори: Лифиренко, С.С.
Ключові слова: національні цінності
Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського
підліток
виховання
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Нині в складних соціо-політичних умовах, коли український народ захищає свою незалежність, соборну державність, стверджуючи національну ідею, актуалізується проблема визначення й обґрунтування цінностей української нації як центральної умови національної єдності, безпеки й успішного розвитку України. З огляду на це системі середньої освіти має бути відведена центральна роль у розбудові державності, національній консолідації та у вихованні української нації. Зазначене повною мірою відображено у «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки». Нагальним завданням освіти постає виховання в особистості національних цінностей, що проявляється як усвідомлення себе членом української нації, прагнення до духовно-морального самовдосконалення, відданість Батьківщині, визначається толерантним ставленням до всіх етносів, що становлять український народ.
Опис: Лифиренко С. С. Етноінтерактиви Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського як виховний аспект національних цінностей у сучасних підлітків (на прикладі ліцейного класу) // Управлінський дискурс макаренківської педагогіки : матеріали ХХІ Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Полтава, 10-11 березня 2022 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проектами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. наук.-практ. семінарів (м. Полтава, 10-11 березня 2022 р.) / за заг. ред. М. В. Гриньової. Полтава, 2022. С. 175-178.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18998
Розташовується у зібраннях:Управлінський дискурс макаренківської педагогіки

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
63.pdf276,43 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок