DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Управлінський дискурс макаренківської педагогіки >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18973

Название: Впровадження новітніх виробничих технологій в процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифровізації виробництва
Авторы: Гриженко, В.В.
Ключевые слова: робітник
кваліфікований робітник
цифровізація виробництва
виробництво
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Рівень розвитку будь-якого сучасного виробництва - це в першу чергу рівень технологій. Забезпечення якісної професійно-практичної підготовки здобувачів освіти, формування професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників з урахуванням розвитку виробництва, впровадження сучасних матеріалів і технологій - одне з ключових завдань професійної (професійно-технічної) освіти. Важливими питаннями організації професійно-практичної підготовки здобувачів освіти є ознайомлення з досягненнями науки, техніки і виробництва та перспективами їх розвитку, вивчення специфіки регіональних підприємств, організацій та установ, особливостей кваліфікаційних вимог до робітничих кадрів, яких потребують підприємства.
Описание: Гриженко В. В. Впровадження новітніх виробничих технологій в процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифровізації виробництва // Управлінський дискурс макаренківської педагогіки : матеріали ХХІ Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Полтава, 10-11 березня 2022 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проектами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. наук.-практ. семінарів (м. Полтава, 10-11 березня 2022 р.) / за заг. ред. М. В. Гриньової. Полтава, 2022. С. 123-126.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18973
Appears in Collections:Управлінський дискурс макаренківської педагогіки

Files in This Item:

File Description SizeFormat
44.pdf297,33 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback