DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Управлінський дискурс макаренківської педагогіки >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18939

Название: Формування Soft Skills як важливий складник системи підготовки майбутніх фахівців у галузі захисту і карантину рослин
Авторы: Поспєлов, С.В.
Поспєлова, Г.Д.
Нечипоренко, Н.І.
Коваленко, Н.П.
Ключевые слова: Hard Skills
Soft Skills
освітня програма
формування навичок
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): Моніторинг освітніх послуг, аналіз вакансій і можливостей ринку праці у Полтавському регіоні, опитування керівників і провідних спеціалістів підприємств обґрунтовує систему підготовки висококваліфікованого та конкурентоспроможного фахівця у галузі захисту і карантину рослин, здатних розв'язувати складні задачі і проблеми, вирішувати комплексні агрономічні проблеми, до проведення досліджень та здійснення інновацій, що характеризується невизначеністю умов і вимог, яка передбачає набуття здобувачами вищої освіти необхідних професійних компетентностей, де в якості освітніх результатів розглядаються, поряд із знаннями, навички, які є необхідними для майбутніх фахівців у галузі захисту і карантину рослин: навички грамотності, які допомагають розрізняти факти, створювати технології, визначати достовірність джерел та інформації; навчальні- свої знання, вміння і фахові компетентності; соціальні - здатність успішно й ефективно взаємодіяти з людьми або різними групами, досягаючи поставлених цілей; особистісні - якості здобувача, які певним чином характеризують її особистість.
Описание: Поспєлов С. В., Поспєлов Г. Д.. Нечипоренко Н. І., Коваленко Н. П. Формування Soft Skills як важливий складник системи підготовки майбутніх фахівців у галузі захисту і карантину рослин // Управлінський дискурс макаренківської педагогіки : матеріали ХХІ Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Полтава, 10-11 березня 2022 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проектами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. наук.-практ. семінарів (м. Полтава, 10-11 березня 2022 р.) / за заг. ред. М. В. Гриньової. Полтава, 2022. С. 48-51.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18939
Appears in Collections:Управлінський дискурс макаренківської педагогіки

Files in This Item:

File Description SizeFormat
13.pdf270,22 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback