DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання >
Кафедра медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання >
Навчальні та методичні матеріали >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18806

Название: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти
Авторы: Согоконь, О.А.
Донець, О.В.
Ключевые слова: фізичне виховання
практичні заняття
Issue Date: 2022
Краткий осмотр (реферат): У сучасному суспільстві фізична культура набуває статус субкультури, суть якої полягає у виконанні біологічної, інформативної, естетичної, комунікативної, гедоністичної, компенсаторної і ряду інших, притаманних тільки фізичній культурі, функцій. Фізична культура – складова частина культури, що пов’язана з системою фізичного виховання, організацією спорту, спеціальних наукових досліджень, технічних засобів, потрібних для фізичного виховання і спорту, суспільної і особистої гігієни, раціональної організації активного відпочинку тощо. Фізичне виховання – це соціально-педагогічний процес цілеспрямованої дії на людину, що здійснюється за допомогою фізичних вправ, природних загартовуючих засобів з метою зміцнення здоров’я, розвитку рухових якостей, удосконалення морфологічних і функціональних можливостей, формування і покращання життєво необхідних рухових умінь, навичок і пов’язаних з ними знань, забезпечення готовності до активного життя і професійної діяльності. Навчальна дисципліна «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти (ЗВО) є необхідною для студентів усіх спеціальностей. Фізичне виховання студентів – складова частина гуманітарної освіти, що сприяє формуванню особистості майбутнього фахівця у процесі становлення його професійної компетенції.
Описание: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти: для студентів загальних факультетів та факультетів фізичного виховання вищих пед. навч. закладів / укл. : О. А. Согоконь, О. В. Донець. Полтава : Сімон, 2022. 56 с.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18806
Appears in Collections:Навчальні та методичні матеріали

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Методичні рекомендації_2022.pdf971,78 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback