DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18056

Название: Застосування проєктних технологій при вивченні дисципліни «Екологічна паспортизація територій та підприємств»
Авторы: Шкура, Т.В.
Ключевые слова: проєктна технологія
дисципліна «Екологічна паспортизація територій і підприємств»
технології навчання
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Підготовка фахівців-екологів у Полтавському національному педагогічному університеті здійснюється з метою забезпечення потреб промислово-виробничих та аграрних підприємств, природоохоронних установ та служб Полтавської та інших областей у кадрах високої кваліфікації, які мають поглиблену фахову підготовку, володіють знаннями інноваційного характеру, мають досвід їх застосування при вирішенні професійних завдань [3]. Дисципліна «Екологічна паспортизація територій і підприємств» є невід’ємною частиною прикладної екології, яка об’єднує багато дисциплін, пов’язаних з різними галузями діяльності людини і взаємовідносинами між людиною та природою. Вона регламентує діяльність різноманітних планів і проєктів, пов’язану з навколишнім природним середовищем, проводить розрахунки технічних засобів щодо його охорони та відновлення природних екосистем, порушених людиною. Головними завданнями вивчення дисципліни є засвоєння студентами знань про методологію проведення екологічної паспортизації природних, антропогенно-змінених територій та підприємств України.
Описание: Шкура Т. В. Застосування проєктних технологій при вивченні дисципліни «Екологічна паспортизація територій та підприємств» // Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи : матеріали ХХ Міжнар. Наук.-практ. Конф. (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проєктами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. Наук.-практ. Семінарів (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПП «Астрая», 2021. C. 248-249.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18056
Appears in Collections:Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи

Files in This Item:

File Description SizeFormat
89.pdf293,85 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback