DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18051

Название: Кейс-технологія як спосіб формування дослідницької компетентності учнів на уроках природничих дисциплін
Авторы: Харченко, О.В.
Ключевые слова: кейс-технологія
природничі дисципліни
компетентність
технологія навчання
дослідницька компетентность
кейс-метод
учень
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Сучасний стрімкий розвиток суспільства, глобальна світова інформатизація визначає якісно нові підходи до формування компетентностей учнів. Сьогодні молодь, більше, ніж будь-коли, повинна вміти вирішувати складні нестандартні завдання, критично аналізувати обставини і приймати відповідно до ситуації рішення на основі аналізу інформації. Розвиток пізнавальних, творчих навичок та умінь, що потребують самостійного конструювання знань та орієнтації в інформаційному просторі, лежить в основі інноваційних технологій навчання. Аналіз останніх досліджень і публікацій показав, що формування дослідницької компетентності учнів є одним із основних завдань загальної середньої освіти, про що свідчать зміни у програмах навчання природничих дисциплін учнів профільної школи. Дослідницька компетентність показує рівень розвитку мислення та дослідницької активності учнів. Складовою дослідницької компетентності є дослідницька діяльність.
Описание: Харченко О. В. Кейс-технологія як спосіб формування дослідницької компетентності учнів на уроках природничих дисциплін // Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи : матеріали ХХ Міжнар. Наук.-практ. Конф. (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проєктами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. Наук.-практ. Семінарів (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПП «Астрая», 2021. C. 240-242.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/18051
Appears in Collections:Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи

Files in This Item:

File Description SizeFormat
85.pdf265,55 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback