DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17988

Название: Підвищення кваліфікації – важливий аспект розвитку фахових компетентностей педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
Авторы: Гриженко, В.В.
Ключевые слова: професійно-технічна освіта
педагогічний прцівник
підвищення кваліфікації
ЗП(ПТ)О Полтавської області
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Сучасна система професійної (професійно-технічної) освіти потребує динамічного оновлення освітнього простору. Ключовою фігурою в здійсненні цього процесу є педагогічний працівник з його умінням ефективно реагувати на інновації, які впроваджуються в процес підготовки кваліфікованих робітників. Стрімкий розвиток виробничих технологій, оновлення матеріальнотехнічної бази, застосування кращих інноваційних практик зумовлює запровадження компетентнісного підходу в практику діяльності ЗП(ПТ)О. В таких умовах змінюються вимоги до рівня професійної підготовки викладачів та майстрів виробничого навчання, актуалізується потреба розвитку їхніх фахових компетентностей. Сучасні умови професійної (професійно-технічної) освіти спонукають майстра виробничого навчання, викладача професійно-теоретичної підготовки до самовдосконалення і саморозвитку професійних та фахових компетентностей. Особливістю діяльності ЗП(ПТ)О є те, що на їх базі вирішуються питання перепідготовки та підвищення кваліфікації як «своїх» педагогічних працівників так і проведення перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників інших навчальних закладів, виробничих підприємств та організацій.
Описание: Гриженко В. В. Підвищення кваліфікації – важливий аспект розвитку фахових компетентностей педагогічних працівників ЗП(ПТ)О // Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи : матеріали ХХ Міжнар. Наук.-практ. Конф. (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проєктами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. Наук.-практ. Семінарів (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПП «Астрая», 2021. C. 127-130.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17988
Appears in Collections:Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи

Files in This Item:

File Description SizeFormat
42.pdf356,37 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback