DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17974

Название: Зв'язок часів і поколінь засобами пам'яток історії та культури: від А.С. Макаренка до сьогодення
Авторы: Бардінов, А.В.
Бардінов, О.В.
Ключевые слова: Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
Макаренко А.С.
Макаренко Антон Семенович
кімната-музей
кімната-музей Макаренка А.С.
виховання
народне виховання
безпритульні підлітки
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Кожен, хто підходить до приміщення «старого» корпусу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, на його фасаді бачить чотири меморіальні дошки, відкриті в 1982 році при сприянні і матеріальній допомозі обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, міського відділу культури, Українського республіканського педагогічного товариства. Напис на одній із них свідчить про те, що в дореволюційні часи у тодішньому Полтавському учительському інституті в 1914–1917 роках навчався видатний педагог і письменник А.С. Макаренко. З нагоди вшанування пам’яті про Антона Семеновича Макаренка (1888– 1939 рр.) у жовтні 1977 року в аудиторії №18 «старого» корпусу тодішнього Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г. Короленка була кімната-музей А.С. Макаренка за ініціативою і силами в основному викладачів кафедри педагогіки (наразі кафедра педагогіки і андрагогіки) із залученням студентів.
Описание: Бардінов А. В., Бардінов О. В. Зв'язок часів і поколінь засобами пам'яток історії та культури: від А.С. Макаренка до сьогодення // Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи : матеріали ХХ Міжнар. Наук.-практ. Конф. (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проєктами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. Наук.-практ. Семінарів (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПП «Астрая», 2021. C. 93-97.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17974
Appears in Collections:Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи

Files in This Item:

File Description SizeFormat
30.pdf278,32 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback