DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17970

Название: Делегування повноважень як професійно значуще вміння менеджера
Авторы: Бабенко, І.В.
Ключевые слова: менеджер
керівник
управління
підготовка керівника
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Менеджер, керівник – незамінна постать як у освітній, так і в будь-якій іншій організації, оскільки саме від нього, насамперед, залежить упорядкованість зусиль персоналу, спрямованих на досягнення спільної мети. Проте це лише найбільш очевидна його місія, тоді як у дійсності високопрофесійний керівник має для трудової спільноти набагато більше значення, ніж розпорядник у процесі виконання різномасштабних завдань. Як відзначає Н. Жигайло, «виробничий колектив поєднує людей не тільки на основі загальної мети й у загальній праці, але й на основі організації спільної діяльності. Саме тут важлива роль керівника, вміння правильно сформувати соціально-психологічний клімат у колективі. На внутрішню структуру групи вливають і внутрішні умови, до яких зокрема входить стиль керівництва, імідж, основні аспекти діяльності, манера поведінки керівника».
Описание: Бабенко І. В. Делегування повноважень як професійно значуще вміння менеджера // Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи : матеріали ХХ Міжнар. Наук.-практ. Конф. (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.). «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проєктами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві» : матеріали Всеукр. Наук.-практ. Семінарів (м. Полтава, 11-12 березня 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової. Полтава : ПП «Астрая», 2021. C. 85-86.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17970
Appears in Collections:Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія Нової української школи

Files in This Item:

File Description SizeFormat
26а.pdf257,39 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback