DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання та спорту >
Кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Технології здоров’язбережування в сучасних закладах освіти України: проблеми та перспективи (2021) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17897

Назва: Сучасний підхід до тестування фізичних якостей школярів
Автори: Спичак, В.
Ключові слова: школяр
фізичне виховання
фізична культура
фізичні якості
Дата публікації: 2021
2021
Короткий огляд (реферат): Відповідність розвитку фізичних якостей визначає гармонійність фізичного стану та сприяє підготовці до майбутньої соціальної і трудової діяльності, збереженню гарного здоров’я і швидкої адаптації молодого фахівця до умов середовища, яке може змінюватися. Освітні компетенції з навчального предмету «Фізична культура» припускають досягнення рівня фізичної підготовленості і стану здоров’я школярів, необхідного для успішного вирішення навчальних, соціальних та виробничих завдань. Для досягнення необхідного рівня підготовленості в процесі навчання необхідно, в тому числі, формування рухових навичок і розвиток фізичних якостей школярів.
Опис: Спичак В. Сучасний підхід до тестування фізичних якостей школярів // Технології здоров’язбережування в сучасних закладах освіти України: проблеми та перспективи : матер. Всеукр. студ. наук.-практ. конф. Полтава : Сімон, 2021. С. 94-98.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17897
Розташовується у зібраннях:Технології здоров’язбережування в сучасних закладах освіти України: проблеми та перспективи (2021)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
26.pdf288,89 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок