DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Фізичного виховання та спорту >
Кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Технології здоров’язбережування в сучасних закладах освіти України: проблеми та перспективи (2021) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17869

Назва: Експериментальне дослідження ефективності авторської методики розвитку гнучкості учнів молодшого шкільного віку
Автори: Безпалько, Ю.
Ключові слова: молодший шкільний вік
гнучкість
дитина
Дата публікації: 2021
2021
Короткий огляд (реферат): З метою вивчення ефективності розвитку гнучкості був організований та проведений педагогічний експеримент у 2020– 2021 рр. Досліджувана група мала в складі 20 осіб з однаковим рівнем фізичної підготовленості. Педагогічне дослідження на тему випускної кваліфікаційної роботи проводилося в три етапи. Перший етап включав вивчення і аналіз літератури з теми дослідження. На даному етапі нами також визначено об’єкт, предмет, мету і завдання дослідження. На другому етапі були складені комплекси вправ, спрямовані на розвиток гнучкості у молодших школярів, введені в зміст уроків фізичної культури з елементами фітнесу. На даному етапі було проведено вихідне тестування рівня розвитку гнучкості у випробовуваних. На третьому етапі проводилося заключне контрольне тестування гнучкості в досліджуваній групі, математико-статистична обробка отриманих даних, підведення підсумків дослідження.
Опис: Безпалько Ю. Експериментальне дослідження ефективності авторської методики розвитку гнучкості учнів молодшого шкільного віку // Технології здоров’язбережування в сучасних закладах освіти України: проблеми та перспективи : матер. Всеукр. студ. наук.-практ. конф. Полтава : Сімон, 2021. С. 12-15.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17869
Розташовується у зібраннях:Технології здоров’язбережування в сучасних закладах освіти України: проблеми та перспективи (2021)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
4.pdf241,9 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок