DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
28 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17625

Название: Правова компетентність громадян України як потужний засіб захисту честі та гідності від насильства, здійсненого у таких формах його прояву як «наклеп» та «образа»
Авторы: Бардінов, О.В.
Бардінова, А.О.
Колос, Ю.З.
Пашко, Л.Ф.
Ключевые слова: правова компетентність
захист честі
захист гідності
приниження людської гідності
наклеп
образа
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Основні права та свободи людини, що розуміються нами як основоположні, визначальні для її життя та діяльності права, які часто називають фундаментальними, визначені на міжнародному рівні, закріплені в основних положеннях 30 статтях Загальної декларації з прав людини. Права людини є частиною нашої дійсності. Вони постійно розвиваються, з’являються певні проблеми, які не мають простого й однозначного розв’язання, тим самим викликають суперечливі судження науковців, дискусійних характер яких простежується у публікаціях учених. Зокрема, в центрі уваги В. Ролінського стала соціально-педагогічна проблема запобігання насильству над підлітками та подолання його; предметом дослідження Р. Баранника – зв’язок права особи на свободу від самовикриття, викриття членів сім’ї чи близьких родичів з деякими принципами кримінального процесу; Б. Головкін та В. Батиргарєєва сфокусували свою увагу на дослідженні питання громадської думки щодо торгівлі людьми: кримінологічний погляд на проблему;
Описание: Бардінов О. В.. Бардінова А. О., Колос Ю. З., Пашко Л. Ф. Правова компетентність громадян України як потужний засіб захисту честі та гідності від насильства, здійсненого у таких формах його прояву як «наклеп» та «образа» // Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі (ХХVIІІ Каришинські читання) : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., (Полтава, 27-28 трав. 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової ; НАПН України, Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка, Ін-т пед. освіти та освіти дорослих НАПН України [та ін.]. – Полтава : Астрая, 2021. – C. 52-57.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17625
Appears in Collections:28 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
22.pdf362,99 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback