DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
28 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17624

Название: Педагогічні виставки як потужні засоби пропоганди та впливу на процес підготовки гувернерських кадрів другої половини XIX – початку XX століття
Авторы: Бардінов, А.В.
Ключевые слова: гувернер
гувернерська справа
гувернервство
вихователь
Алчевська Х.
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Об’єктивна потреба сучасності у кваліфікованих фахівцях гувернерської сфери спричинена тим, що зазначена категорія фахівців, здійснюючи індивідуальну практичну діяльність у вихованні й навчанні дітей, відчутно впливають на духовно-моральне, інтелектуальне формування дитини – майбутнє української нації, від чого значною мірою залежить майбутнє нашої держави. Зразком у вирішенні зазначеної проблеми може слугувати для нас практичний досвід другої половини ХІХ – початку ХХ століття, оскільки гувернерство в цей час досягло найвищого рівня свого розвитку та офіційного визнання його як освітнього феномена в цілому. Зразком у вирішенні проблеми практичної підготовки виховательокгувернанток на науково-педагогічних засадах можуть слугувати, на нашу думку, недільна жіноча школа Х. Алчевської; «школа нянь», організована при Фребелівському педагогічному інституті з ініціативи І. Сікорського; жіноча школа, заснована С. Миропольським при чоловічій семінарії та інші освітні інституції педагогічного спрямування.
Описание: Бардінов А. В. Педагогічні виставки як потужні засоби пропоганди та впливу на процес підготовки гувернерських кадрів другої половини XIX – початку XX століття // Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі (ХХVIІІ Каришинські читання) : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., (Полтава, 27-28 трав. 2021 р.) / за ред. М. В. Гриньової ; НАПН України, Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка, Ін-т пед. освіти та освіти дорослих НАПН України [та ін.]. – Полтава : Астрая, 2021. – C. 49-52.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17624
Appears in Collections:28 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
21.pdf343,41 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback