DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Навчально-науковий інститут іноземних мов >
Кафедра англійської та німецької філології >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17016

Название: Використання професійно орієнтованих текстів на заняттях з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм» (розробка програми дисципліни «Іноземна мова у ситуаціях професійного спілкування»)
Авторы: Петрушова, Н.В.
Кравченко, В.Л.
Ключевые слова: професійно орієнтований текст
англійська мова
туризм
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Важливою особливістю формування позитивної мотивації студентів туристичної сфери до вивчення іноземних мов є необхідність створення викладачем у процесі навчання цих дисциплін таких умов, щоб навчальний процес максимально наближався до їхньої майбутньої професійної діяльності. Однією з основних цілей курсів іноземної мови професійного спрямування у закладах вищої освіти є розвиток навичок читання фахових текстів. За Г. Барабановою, професійно орієнтоване читання – це «складна мовленнєва діяльність, обумовлена професійними інформаційними можливостями і потребами» [606, с. 70–71]. Тексти фахового спрямування є джерелом для розширення фахового термінологічного словника, предметом читання та обговорення на заняттях, основою для використання в ситуаціях мовлення, для аудіювання, тобто для цілеспрямованої і продуктивної мовленнєвої діяльності студентів.
Описание: Петрушова Н., Кравченко В. Використання професійно орієнтованих текстів на заняттях з англійської мови для студентів спеціальності «Туризм» (розробка програми дисципліни «Іноземна мова у ситуаціях професійного спілкування»). Modern education, training and upbringing: collective monograph / Abdullayev A., Rebar I., etc. Іnternational Science Group. Boston : Primedia eLaunch, 2021. Pp. 519-526. Available at : DOI - 10.46299/ISG.2021.MONO.PED.I
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17016
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Петрушова Н., Кравченко В. Використання професійно орієнтованих.pdf194,63 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback