DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Психолого-педагогічний >
Кафедра спеціальної освіти і соціальної роботи >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17009

Название: Соціально-педагогічні засади формування дискурсивно-проєктивної компетентності фахівця в галузі фізичної культури і спорту
Авторы: Лебедик, Л.В.
Ключевые слова: формування дискурсивно-проєктивної компетентності
дискурсивно-проєктивна компетентність
фахівець в галузі фізичної культури і спорту
Issue Date: 2021
Краткий осмотр (реферат): Завданнями нашого дослідження є спроба виділити і теоретично обґрунтувати соціально-педагогічні засади формування дискурсивно-проєктивної компетентності фахівця в галузі фізичної культури і спорту, проаналізувати основні закономірності навчання і принципи її формування. Серед означених принципів виділимо такі: принцип гуманізації, принцип систематичності і послідовності, принцип свідомості і активності. Принципи формування дискурсивно-проєктивної компетентності фахівця в галузі фізичної культури і спорту лежать в основі вивчення усіх фахових дисциплін, регулюють організаційні аспекти навчального процесу на різних рівнях. На їхній основі розробляються принципи фахових методик, конкретизуються принципи вивчення окремих дисциплін з метою формування дискурсивно-проєктивної компетентності фахівця в галузі фізичної культури і спорту. Вимоги означених принципів мають ураховуватися при укладанні підручників і навчальних посібників [6, с. 261].
Описание: Лебедик Л. В. Соціально-педагогічні засади формування дискурсивно-проєктивної компетентності фахівця в галузі фізичної культури і спорту. Physical culture and sport in harmoniously developed personality formation. Volodymyr Prystynskyi, Tadeusz Pokusa (editors). Monograph. Publishing House WSZiA, Opole. 2021. С. 60-63.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/17009
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Lebedyk_Monografia_2021.pdf911,63 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback