DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Історії та географії >
Кафедра географії та методики її навчання >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/16384

Название: Концепція «творчого руйнування» Й. Шумпетера як методологічна основа формування економічної політики інноваційного розвитку
Авторы: Непокупна, Т.А.
Шевченко, Б.О.
Долгов, В.А.
Ключевые слова: підприємництво
підприємець
інновації
«творче руйнування»
інноваційний розвиток
економічна політика
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): З’ясовано, що у межах неокласичного напряму виникає окрема течія, представники якої доводили, що монополістичній стадії розвитку економіки притаманна конкуренція; одним з них був австро-американський економіст Йозеф Шумпетер, який у свої працях оперував категоріями, що суттєво відрізнялися від концептуальних положень неокласиків. У статті розкрито місце і роль підприємця і підприємництва у функціонуванні ринкового середовища. Визначено підприємництво як багатовимірне і різноаспектне явище. З’ясовано, що підприємця у науковій літературі описують різними характеристиками та наділяють їх смисловими відтінками. За основу нашого дослідження взято базову теорію підприємництва Шумпетера. Основним пріоритетом економічної політики визначено інноваційну політику. Завданням державної політики – створення сприятливих умов для залучення інвестиційних ресурсів та забезпечення ними інноваційних процесів. Вважаємо за доцільне у подальших дослідженнях з’ясувати ставлення сучасних підприємців до вироблення і впровадження інновацій та їхнього бачення своєї взаємодії з конкурентами і державою.
Описание: Непокупна Т. А. Концепція «творчого руйнування» Й. Шумпетера як методологічна основа формування економічної політики інноваційного розвитку / Т. А. Непокупна, Б. О. Шевченко, В. А. Долгов // Молодий вчений: наук. журн. - 2020. - № 12.1 (88.1). - С. 35-38.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/16384
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Nepokupna.pdf199,11 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback