DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Естетика і етика педагогічної дії >
2020(22) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/16319

Название: Навчальна дисципліна «Університетська освіта та академічне письмо» у професійній підготовці майбутніх учителів освітньої мистецької галузі
Авторы: Сулаєва, Н.В.
Ірклієнко, В.С.
Ключевые слова: змістовий модуль
професійна підготовка
учитель мистецької освітньої галузі
університетська освіта
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): У статті обґрунтовується доцільність уведення в процес підготовки майбутніх учителів освітньої галузі «Мистецтво» навчальної дисципліни «Університетська освіта та академічне письмо». Висвітлюються мета, завдання курсу та результати навчальної діяльності. Увага акцентується на першому модулі дисципліни – «Університетська освіта» – та окремих його темах. Підкреслюється, що в результаті засвоєння першого модуля навчальної дисципліни «Університетська освіта та академічне письмо», у студента першого курсу буде створене потужне підґрунтя для якісної професійної підготовки в умовах конкретного закладу вищої освіти.
Описание: Сулаєва Н. В. Навчальна дисципліна «Університетська освіта та академічне письмо» у професійній підготовці майбутніх учителів освітньої мистецької галузі / Н. В. Сулаєва, В. С. Ірклієнко // Естетика і етика педагогічної дії : зб. наук. пр. / Ін-т пед. освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – 2020. – Вип. 22. – С. 96-107.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/16319
Appears in Collections:2020(22)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Sulaieva.pdf622,4 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback