DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра біології і основ здоров'я людини >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15812

Название: Основні аспекти формування екологічної компетентності та екологічної культури в учнів початкової школи загальноовітних середніх закладів
Авторы: Орлова, Л.Д.
Запорожець, В.К.
Ключевые слова: початкова школа
екологічна культура
компетентність
молодший шкільний вік
екологічна компетентність
екологічне виховання
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): Людина – це частинка природи, а не її володар, отож, має жити і діяти за її законами. Перетворення навколишнього середовища має здійснюватись з урахуванням об’єктивних законів природи, прогнозуванням побічних впливів. Такий підхід до довкілля властивий лише людині, яка вихована у повазі до життя та усвідомлює універсальну цінність природи, необхідність раціонального використання її ресурсів і готова брати активну участь у розв’язанні екологічних проблем, зокрема проблеми охорони біорізноманіття. Майбутній стан навколишнього середовища значною мірою залежить від успішного здійснення екологічного виховання, формування у підростаючого покоління нового, свідомого, відповідального, дбайливого ставлення до природи.
Описание: Орлова Л. Д. Основні аспекти формування екологічної компетентності та екологічної культури в учнів початкової школи загальноовітних середніх закладів / Л. Д. Орлова, В. К. Запорожець // Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів та методичні аспекти вивчення у закладах освіти : матеріали Всеукр. наук.-практ. онлайн-конф. (присвячена пам’яті видатного вченого ботаніка П.Є. Сосіна) (30 жовтня 2020 р., м. Полтава) ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка / За заг. ред. проф. Гриньової М.В. Полтава, 2020. - С. 431-434.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15812
Appears in Collections:Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
124.pdf105,98 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback