DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15630

Назва: Біоекологічні особливості найбільш поширених отруйних лучних рослин околиць м. Полтави
Автори: Орлова, Л.Д.
Трибунська, М.О.
Ключові слова: отруйні рослини
фітоценоз
рослини
рослини околиць Полтави
Дата публікації: 2020
Короткий огляд (реферат): Удосконалена система землеробства, хімізація сільського господарства, зменшення площ природних лучних фітоценозів у свій час значно скоротили кількість випадків і масовість отруєнь тварин і населення рослинами. Разом з тим економічна нестабільність галузі практично припинила створення сіяних і поліпшення штучних сінокосів і пасовищ, а це примушує звертатися за зеленими кормами до природних луків як великі господарства так і кожного пересічного селянина. Наявність отруйних рослин в лучних травостоях сінокісного призначення, на пасовищах та в місцях де можливий контакт їх з людиною і тваринами в межах міста і на його околицях, підсилює непридатність до використання цих територій по призначенню, може викликати важкі їх отруєння, що часто приводять до патологічних змін або смерті.
Опис: Орлова Л. Д. Біоекологічні особливості найбільш поширених отруйних лучних рослин околиць м. Полтави / Л. Д. Орлова, М. О. Трибунська // Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів та методичні аспекти вивчення у закладах освіти : матеріали Всеукр. наук.-практ. онлайн-конф. (присвячена пам’яті видатного вченого ботаніка П.Є. Сосіна) (30 жовтня 2020 р., м. Полтава) ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка / За заг. ред. проф. Гриньової М.В. Полтава, 2020. - С. 112-114.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15630
Розташовується у зібраннях:Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
33.pdf686,23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок