DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничий >
Кафедра біології і основ здоров'я людини >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15611

Название: Використання еколого-фітоценотичної та еколого-флористичної класифікацій при вивченні біорізноманіття та мохової рослинності
Авторы: Гапон, С.В.
Ключевые слова: рослинність
еколого-флористична класифікація
мохова рослинність
фітоценологія
метод Браун-Бланке
бріологічні дослідження
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): Одним із актуальних завдань сучасних бріологічних досліджень є вивчення бріорізноманіття, мохової рослинності та її класифікація. Україна в бріофлористичному відношенні досліджена більш-менш рівномірно. Але є низка регіонів, які ще потребують глибшого вивчення чи то узагальнення. Наявні території, де бріологічні дослідження проводилися на початку ХХ ст. За цей час і фіторізноманіття, і рослинний покрив зазнали значних змін. На часі проведення моніторингових досліджень за змінами в флорі мохоподібних України в зв’язку з постійно діючим антропічним пресингом. Маловивченими залишаються мохоподібні міст, техногенно порушених територій та ін. Особливо актуальним є, на сьогодні, дослідження мохового покриву, який сформований різного типу угрупованнями, а також класифікація мохової рослинності.
Описание: Гапон С. В. Використання еколого-фітоценотичної та еколого-флористичної класифікацій при вивченні біорізноманіття та мохової рослинності / С. В. Гапон // Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів та методичні аспекти вивчення у закладах освіти : матеріали Всеукр. наук.-практ. онлайн-конф. (присвячена пам’яті видатного вченого ботаніка П.Є. Сосіна) (30 жовтня 2020 р., м. Полтава) ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка / За заг. ред. проф. Гриньової М.В. Полтава, 2020. - С. 51-54.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15611
Appears in Collections:Біорізноманіття: теорія, практика, формування здоров'язбережувальної компетентності у школярів (2020)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
14.pdf688,25 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback