DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Факультети та кафедри >
Факультети >
Факультет Природничих наук та менеджменту >
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна >
Матеріали наукових конференцій та семінарів >
27 Каришинські читання >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15267

Название: Суспільно-педагогічні передумови як вагомі чинники впливу на становлення і розвиток гувернерської системи освіти в Україні другої половини ХІХ – початку ХХ століття в контексті становлення і розвитку нової української школи
Авторы: Бардінов, А.В.
Ключевые слова: гувернерська система освіти
нова українська школа
Issue Date: 2020
Краткий осмотр (реферат): У Концепції Нової української школи названі базові компоненти її розвитку, виконання більшості з яких повністю залежить від учителя. Проте вивчення об’єктивної реальності показує, що становлення і розвиток Нової української школи наразі залежить від багатьох об’єктивних передумов, які впливають на її становлення і розвиток, однак у педагогічній науці до цього часу не приділено належної уваги їх аналізу, а отже потребують спеціальної наукової розробки та узагальнення. Одним із шляхів розв’язання питань зазначеної проблеми, на наш погляд, сприятиме вивчення, наприклад, ретроспективи суспільно-педагогічних передумов, які мали певний вплив на становлення і розвиток гувернерської системи освіти (а отже й школи) в Україні другої половини ХІХ – початку ХХ століття як складової в системі загальної освіти.
Описание: Бардінов А. В. Суспільно-педагогічні передумови як вагомі чинники впливу на становлення і розвиток гувернерської системи освіти в Україні другої половини ХІХ – початку ХХ століття в контексті становлення і розвитку нової української школи / А. В. Бардінов // Матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. «Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі» (XXVІІ КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ) (м. Полтава, 28-29 травня 2020 р.) / За заг. ред. проф. М. В. Гриньової. – Полтава: Астрая, 2020. – С. 128-133.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/15267
Appears in Collections:27 Каришинські читання

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Бардінов.pdf249,89 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback