DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Рідний край >
2019(1) >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/14547

Назва: Скарбник із «скверного города» з «літерацькою вдачею» в душі, який не корився «московській воші» (Панас Мирний у Прилуках)
Автори: Гринь, М.
Ключові слова: Рудченко П.Я.
Панас Мирний
Прилуки
повітове казначейство
Георгій Федорович Гайдай
життєвий шлях Панаса Мирного
епістолярна спадщина Панаса Мирного
фольклористична діяльність Панаса Мирного
Дата публікації: 2019
Короткий огляд (реферат): Життя в «навісній тюрмі – Прилуках» понад століття залишається «білою плямою» в біографії Панаса Мирного, душа якого рвалася прислужитися рідному краю і 170-річчя з дня народження якого відзначаємо цього року. У Прилуках, майже на перехресті Київського шляху та вулиці Ярмаркової, у затінку вікових дерев розташований кам’яний будиночок під чотирисхилим дахом із лицьованими зовні керамічною плиткою стінами. На його фасаді – гранітна меморіальна дошка. Вона інформує, що в цьому будинку, де до революції базувалося повітове казначейство, в 1865–1867 роках служив Панас Якович Рудченко, він же – видатний український письменник Панас Мирний.
Опис: Гринь М. Скарбник із «скверного города» з «літерацькою вдачею» в душі, який не корився «московській воші» (Панас Мирний у Прилуках) / М. Гринь // Рідний край : альм. Полтав. нац. пед. ун-ту. / голов. ред. М. І. Степаненко ; Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – Полтава, 2019. - № 1 (40). – С. 160-175.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/14547
Розташовується у зібраннях:2019(1)

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
29.pdf442,32 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Перегляд статистики

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок