DSpace
 

DSpace of Korolenko Poltava National Pedagogical University >
Наукові видання >
Витоки педагогічної майстерності >
2019(24) >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/14243

Название: Взаємоєв’язок художньо-графічної та професійно-педагогічної компетентностей у підготовці фахівців технологій і дизайну
Авторы: Гриценко, Л.О.
Страшко, Л.М.
Ключевые слова: художньо-графічна компетентність
професійна компетентність
професійно-педагогічна компетентність
професійно-педагогічна спрямованість
Issue Date: 2019
Краткий осмотр (реферат): У статті проаналізовано особливості та проблеми формування сучасної художньо-графічної компетентності фахівців технологій і дизайну. визначено і розкрито шляхи її формування у майбутніх фахівців технологій і дизайну як складника їхньої професійно-педагогічної компетентності. Обґрунтовано необхідність урахування взаємозв’язку художньо-графічної та професійно-педагогічної компетентностей у підготовці майбутніх фахівців технологій і дизайну. Наукова новизна дослідження полягає в розробці структурно-логічноґо механізму взаємозв’язку художньо-графічної і професійно-педагоґічної компетентностей. Практичне значення дослідження полягає у визначенні напрямів удосконалення організації теоретичної і практичної підготовки фахівців технологій і дизайну через виконання системи творчих завдань, спрямованих на розвиток як художньо-графічної, так і професійно-педагогічної компетентностей.
Описание: Гриценко Л. О. Взаємоєв’язок художньо-графічної та професійно-педагогічної компетентностей у підготовці фахівців технологій і дизайну / Л. О. Гриценко, Л. М. Страшко // Витоки педагогічної майстерності: наук. журн. / Полтав. нац. пед. ун-т імені В. Г. Короленка. – Полтава, 2019. - Вип. 24. – С. 67-71.
URI: http://dspace.pnpu.edu.ua/handle/123456789/14243
Appears in Collections:2019(24)

Files in This Item:

File Description SizeFormat
HRYTSENKO.pdf342,51 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback